Kdo jsem?

12. listopadu 2010 v 20:48
Je mi 30+ a kromě jiných věcí mě moc baví vařit a péct a hlavně zkoušet nové věci. Vášeň pro vaření a pečení ve mně zažehlo první číslo Apetitu (a také fakt, že jsem se v té době vdala a vařit pro dva je přeci jen něco jiného). Dodnes mi neuniklo ani jedno číslo a mám je všechny hezky při ruce, když potřebuji inspiraci.

Listování Apetitem mě dovedlo k dalšímu zdroji inspirace - britskému časopisu BBC Good Food a hlavně jejich báječné webové stránce. Když už jsem v té Británii, ráda sleduji Jamieho Olivera a taky Nigelu Lawson. Každý je něčím zajímavý - on je velmi kreativní a ona má zase dobré nápady, jak si zorganizovat čas, ovšem její recepty plné cukru a másla mě moc neoslovily.
Kromě vaření se ráda učím cizí jazyky, takže potom hledám inspiraci v různých cizojazyčných časopisech nebo webových stránkách.
Vaření a pečení je moje hobby. Moje práce, kterou mám moc ráda a řekla bych, že je to další moje hobby, s tím ale nemá nic společného. Někdy si říkám, že je to škoda, protože kdybych dělala práci, která by mě nebavila, měla bych aspoň důvod věnovat se víc vaření. Jako Julie ve filmu Julie a Julia.
(Zajímalo by mě, kolik blogů o jídle vzniklo po premiéře tohoto filmu. Já vím o dvou.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny recepty na tomto blogu jsou veganské. Při vaření receptů používám převážně biopotraviny, ovoce a zeleninu spíše z trhu či ze zahrádky.